G-Lab Warren Haynes Wowee-Wah WH-1 G-Lab

G-Lab Warren Haynes Wowee-Wah WH-1

5490 Kč

V akci je právě teď G-Lab Warren Haynes Wowee-Wah WH-1 s pečetí kvality G-Lab - tento hit seženete v úžasné akci za 5490 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5903111927424
Do obchodu

Popis

G-Lab

Perfektní G-Lab Warren Haynes Wowee-Wah WH-1 pocházející od značky G-Lab - tento artikl je tady pro vás v jedinečné akci za 5490 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Efektový pedál ze série WOWEE Wah, který byl navržen speciálně pro Warrena Haynese. Pedál vychází z existujícího modelu WW-1, ale přináší několik tonálních nastavení a změn, které z tohoto signature modelu dělají speciální model.O skvělý zvuk se stará celoanalógový obvod s přepínacími parametry pro Volume a Tone. Pedál používá technologií fotosenzor místo standardního potenciometru díky čemuž je celý průběh efektu neuvěřitelně přesný, přirozený a pedál je ještě pevnější a spolehlivější. Pedál je zdoben i dvojicí světelných indikátorů a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou centr negative, který není součástí balení. Rozměry: 250 x 99 x 85 mm, hmotnost: 1,4 kg.

Parametry produktu G-Lab Warren Haynes Wowee-Wah WH-1

  • Název: G-Lab Warren Haynes Wowee-Wah WH-1
  • Cena: 5490 Kč
  • Výrobce: G-Lab
  • EAN: 5903111927424
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce