G-Lab Guitar System Controller GSC-2 G-Lab

G-Lab Guitar System Controller GSC-2

7690 Kč

Váš oblíbený produkt, G-Lab Guitar System Controller GSC-2 od populárního výrobce G-Lab - toto zboží si můžete zakoupit za skvělou cenu 7990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5903111927011
Do obchodu

Popis

G-Lab

Kvalitní G-Lab Guitar System Controller GSC-2 od firmy G-Lab - toto zboží si můžete zakoupit levně za 7990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Efektová programovatelná lišta, která nabízí zapojení a ovládání až 6 efektových smyček, ladičky a pohodlné přepínání funkci vašeho komba nebo zesilovače. Lišta je vybavena 10 tichými nožními spínači pro ovládání efektových smyček, funkci jako Mute, spínání ladičky nebo funkci zesilovače. Kromě 6 efektových smyček, které lze libovolně spínat a ovládat je k dispozici také dvojice výstupních konektorů pro dva různé zesilovače se samostatným spínáním funkci zesilovače, jakož i vstup pro Wah Pad, Tuner Out a MIDI out. Lišta nabízí i možnost ovládání MIDI parametrů pomocí standardního MIDI out konektoru. Parametry je možné ukládat spolu se 100 uložitelných programovými nastaveními. Boční panel zařízení je vybaven USB konektorem, tlačítkem Memory Lock pro uzamčení paměti, AUX konektorem a 6 výstupem pro napájení 9V pedálů s proudem do 500 mA a polaritou center negative. Guitar System Controller tak nabízí kompletní řešení pro ovládání profesionálních pedalboardu.

Parametry produktu G-Lab Guitar System Controller GSC-2

  • Název: G-Lab Guitar System Controller GSC-2
  • Cena: 7990 Kč
  • Výrobce: G-Lab
  • EAN: 5903111927011
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce