Furman PL-PLUS C E Furman

Furman PL-PLUS C E

10290 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Furman PL-PLUS C E populárního výrobce Furman - toto zboží zakoupíte v časové omezené slevě za 10290 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 654061028109
Do obchodu

Popis

Furman

Velmi žádaný produkt, Furman PL-PLUS C E od populární značky Furman - toto zboží si můžete koupit v sezónní slevě za 10290 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Udělejte si radost.

Napájecí a distribuční centrála. Jedná se o vysokopokročilý systém ochrany a distribuce AC napájení v 19 ''provedení. Lineární filtrační technologie snižuje AC šum pro čistotu zvuku a obrazu. Technologie SMP poskytuje nejvyšší možnou úroveň ochrany proti špičkám a přepětí elektrické sítě. Systém EVS bezpečně vypne všechna připojená zařízení v případě vysokého napětí v síti. Izolované výstupní banky minimalizují šumovou kontaminaci a medzikomponetné rušení. Diagnostické kontrolky informují o kvalitě napájení. Segmentový LED voltmetr sleduje a zobrazuje příchozí síťové napětí. Nachází se zde celkem 11 AC zásuvek s 10 A rozsahem. Na předním panelu se nacházejí dvě výsuvné LED světla s ovládáním stmívání pro diskrétní osvětlení vaší soustavy na pódiu, ve studiu a jiných tmavých místech. Přítomný BNC konektor umožňuje připojit i standardní lampičky. Toto zařízení svou kapacitou a množstvím zásuvek dokáže napájet a chránit celé domácí studio, praktické je i pro kluby a bary či akce venku.

Parametry produktu Furman PL-PLUS C E

  • Název: Furman PL-PLUS C E
  • Cena: 10290 Kč
  • Výrobce: Furman
  • EAN: 654061028109
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce