Friedman Butterslax Bill Kelliher Friedman

Friedman Butterslax Bill Kelliher

99590 Kč

Neodoláte: Friedman Butterslax Bill Kelliher od předního výrobce Friedman - toto zboží si můžete opatřit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 99590 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 763815128092
Do obchodu

Popis

Friedman

Vaše možnosti obohacující Friedman Butterslax Bill Kelliher s jakostní značkou Friedman - toto zboží si můžete nechat poslat při právě probíhající akci za 99590 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Ručně vyráběný butikový zesilovač prémiové kvality. Model Friedman Butterslax je vyroben dle požadavků kytaristy Billa Kellihera, jehož nezaměnitelný kytarový zvuk je slyšet v jeho domácí kapele Mastodon. Zesilovač dosahuje výkon 100W a je osazen celolampový obvodem, který nabízí šťavnatý britský zvuk díky čtveřici elektronek 12AX7 a čtveřici elektronek EL34. K dispozici je trojice kanálů s detailním ovládáním výsledného zvuku. Přední panel je vybaven ovládáním pro ekvalizaci basových, středových a výškových frekvenci pro druhý a třetí kanál společně, jakož i samostatným ovládáním pro Volume a Gain pro každý kanál zvlášť. Čistý kanál nabízí samostatný třípásmový EQ s ovládáním pro Gain a Volume. K dispozici jsou i potenciometry pro presence a Thump. Zadní panel je vybaven efektovou smyčkou a výstupem pro linkový signál, dvojici externích reproduktorů s impedancí 4,8 nebo 16 Ohm a vstupem pro nožní přepínač, který je součástí balení. Zesilovač je ručně vyrobený v USA.

Parametry produktu Friedman Butterslax Bill Kelliher

  • Název: Friedman Butterslax Bill Kelliher
  • Cena: 99590 Kč
  • Výrobce: Friedman
  • EAN: 763815128092
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce