Fender The Trapper Fender

Fender The Trapper

3690 Kč

No a tohle chcete: Fender The Trapper co nám dodává Fender - tento artikl nepropásněte extra výhodně za 3690 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 885978054725
Do obchodu

Popis

Fender

No a tohle chcete: Fender The Trapper s pečetí kvality Fender - tento artikl musíte mít při časově omezené akci za 3690 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Pedálový efekt pro kytaru. Fuzz představuje nezbytnou součást vybavení moderního kytaristy. Nabízí jemně upravený tón až po maximálně zkreslení signálu. Trapper kombinuje dva režimy fuzz efektu v jednom zařízení s ovládacími prvky pro Tone a Contour pro optimální nastavení. První režim poskytuje měkčí zvuk s přepínáním vysoké oktávy, což umožňuje generování syntetického charakteru zvuku. Druhý režim přináší interaktivní noise gate.
Pedál obsahuje originální obvod společnosti Fender, konstrukci z eloxovaného hliníku, LED kontrolku, podsvícené ovládací prvky a klasický design.
Provoz na baterie: Ano
Barva: Červená
Typ: Fuzz
Země původu: Čína

Parametry produktu Fender The Trapper

  • Název: Fender The Trapper
  • Cena: 3690 Kč
  • Výrobce: Fender
  • EAN: 885978054725
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce