Fender The Pinwheel Rotary Speaker Emulator Fender

Fender The Pinwheel Rotary Speaker Emulator

4490 Kč

Spokojenost přinášející Fender The Pinwheel Rotary Speaker Emulator co nám dodává Fender - tento produkt nabízíme po slevě za 4490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 885978986453
Do obchodu

Popis

Fender

Dnes je tady pro vás Fender The Pinwheel Rotary Speaker Emulator s osvědčenou značkou Fender - tento produkt máte za pár kliknutí v perfektní akci za 4490 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kytarový pedálový efekt typu rotary speaker emulator. Díky němu můžete dosáhnout klasický zvuk varhan. Nabízí možnost tří různých rotary speaker zvuků včetně efektu Vibratone, možnost přepínání mezi pomalými a rychlými otáčkami a zabudovaný overdrive, který přidává zvuku jemnou texturu. Pomocí ovladače Sensitivity lze kontrolovat a nastavovat změnu rychlosti modulace na základě dynamiky hraní. Efekt má zabudovaný originální obvod Fender. Tělo je vyrobeno z lehkého a odolného eloxovaného hliníku a je vybaveno LED diodou a podsvícením pro lepší orientaci (lze vypnout). Na zadní části se nacházejí přepínače pro LED On / Off, Voicing Guitar / Keyboard, Dynamics On / Off a FS Select EXP / FS. Pinwheel je tru bypass, je vybaven dvěma ¼'' vstupy, jedním ¼'' vstupem pro efektovou smyčku a dvěma ¼'' výstupy. Napájí se pomocí 9V centr negative adaptéru (není součástí balení).
Typ: Rotary
Země původu: Čína
Ovládání: Drive
Výstupy: Mono
Vstupy: Mono (Stereo)
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu Fender The Pinwheel Rotary Speaker Emulator

  • Název: Fender The Pinwheel Rotary Speaker Emulator
  • Cena: 4490 Kč
  • Výrobce: Fender
  • EAN: 885978986453
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce