Fender Squier Classic Vibe '70s Stratocaster HSS IL Walnut Fender Squier

Fender Squier Classic Vibe '70s Stratocaster HSS IL Walnut

9490 Kč

Neodoláte: Fender Squier Classic Vibe '70s Stratocaster HSS IL Walnut od společnosti Fender Squier - toto zboží si můžete nechat dodat v časové omezené slevě za 9990 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 885978064342
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Fender Squier Classic Vibe '70s Stratocaster HSS IL Walnut od populárního výrobce Fender Squier - toto zboží si můžete nechat doručit s unikátní slevou za 9990 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Vy tak neplatíte nic navíc!

Elektrická kytara s tvarem těla Stratocaster ze série Classic Vibe. Tělo nástroje je vyrobeno z topolového dřeva. Javorový krk s profilem "C", je osazen hmatníkem Indian Laurel s 21 pražci. Zvukový přenos zajišťuje dvojiaca snímačů Fender Designed Alnico Single-Coil při kobylce a uprostřed a jeden snímač Fender Designed Alnico Humbucking u krku. Kromě toho je kytara vybavena kobylkou 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo a ladící mechanikou Vintage-Style.

Parametry produktu Fender Squier Classic Vibe '70s Stratocaster HSS IL Walnut

  • Název: Fender Squier Classic Vibe '70s Stratocaster HSS IL Walnut
  • Cena: 9990 Kč
  • Výrobce: Fender Squier
  • EAN: 885978064342
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce