Fender Squier Bullet Telecaster IL Black Deluxe SET Fender Squier

Fender Squier Bullet Telecaster IL Black Deluxe SET

5820 Kč

Tradiční bestseller, Fender Squier Bullet Telecaster IL Black Deluxe SET od společnosti Fender Squier - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 5820 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Velmi žádaný produkt, Fender Squier Bullet Telecaster IL Black Deluxe SET od kvalitní značky Fender Squier - tento produkt objednáte téměř zdarma za 5820 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

HLAVNÍ OBRÁZEK SETU JE ILUSTRAČNÍ ! - SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si jej vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní nástroj vhodné.

Parametry produktu Fender Squier Bullet Telecaster IL Black Deluxe SET

  • Název: Fender Squier Bullet Telecaster IL Black Deluxe SET
  • Cena: 5820 Kč
  • Výrobce: Fender Squier
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce