Fender Squier Bullet Stratocaster Tremolo HSS IL Arctic White Deluxe SET Fender Squier

Fender Squier Bullet Stratocaster Tremolo HSS IL Arctic White Deluxe SET

5820 Kč

Jakostní Fender Squier Bullet Stratocaster Tremolo HSS IL Arctic White Deluxe SET s jakostní značkou Fender Squier - tento produkt doručujeme za mimořádně nízkou cenu 5570 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Hit z katalogu: Fender Squier Bullet Stratocaster Tremolo HSS IL Arctic White Deluxe SET od kvalitního výrobce Fender Squier - toto zboží si můžete objednat po zlevnění za 5570 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

HLAVNÍ OBRÁZEK SETU JE ILUSTRAČNÍ ! - SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si jej vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní nástroj vhodné.

Parametry produktu Fender Squier Bullet Stratocaster Tremolo HSS IL Arctic White Deluxe SET

  • Název: Fender Squier Bullet Stratocaster Tremolo HSS IL Arctic White Deluxe SET
  • Cena: 5570 Kč
  • Výrobce: Fender Squier
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce