Fender Squier Bullet Mustang HH IL Imperial Blue Fender Squier

Fender Squier Bullet Mustang HH IL Imperial Blue

3090 Kč

Trhem osvědčený produkt, Fender Squier Bullet Mustang HH IL Imperial Blue co nám dodává Fender Squier - toto zboží si můžete objednat v husté akci za 3140 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 885978884988
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Váš oblíbený produkt, Fender Squier Bullet Mustang HH IL Imperial Blue s jakostní značkou Fender Squier - tento artikl musíte mít za úžasnou cenu 3140 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Elektrická kytara z modelové série Bullet Mustang. Tělo kytary je vyrobeno z lípy a lakované lesklým uretanovým lakem. Šroubovaný javorový krk s profilem C je osazen hmatníkem ze dřeva Indian laurel s rádiusem 305mm, 22 pražci typu Medium Jumbo a nultý pražec se šířkou 42 mm. Délka menzura je zkrácena na 628 mm. Chromovaný hardware. O ladění se stará sada standardních uzavřených mechanik a kobylka 6 Saddle Modern Hardtail. Zvuk má na starosti dvojice snímačů Standard Humbucking při kobylce a krku, která se ovládá pomocí klasického třípolohového přepínače a dvojicí potenciometrů pro Volume a Tone. Barevné provedení: Imperial Blue

Parametry produktu Fender Squier Bullet Mustang HH IL Imperial Blue

  • Název: Fender Squier Bullet Mustang HH IL Imperial Blue
  • Cena: 3140 Kč
  • Výrobce: Fender Squier
  • EAN: 885978884988
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce