Fender Smolder Fender

Fender Smolder

3690 Kč

Trhem osvědčený produkt, Fender Smolder s jakostní značkou Fender - toto zboží si můžete opatřit s úžasnou cenovkou 3690 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 885978054824
Do obchodu

Popis

Fender

Vaše oblíbené zboží, Fender Smolder s proslulou značkou Fender - tento artikl objednávejte za jedinečnou cenu 3690 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Pedálový efekt pro kytaru. Smolder Acoustic Overdrive nabízí zkreslený tón pro akustickou kytaru s eliminováním zpětné vazby a nepříznivých zvuků, díky technologii společnosti Fender. Při použití s kytarou, která obsahuje piezo snímač nabízí ovládací prvek Pickup Compensation úpravu výškového spektra. Ovládací prvek Drive nastavuje úroveň zkreslení, zatímco 3-pásmový ekvalizér a filtr umožňují optimální úpravu charakteru zvuku. Navíc pedál nabízí simulaci kytarových reproboxů.
Pedál obsahuje originální obvod společnosti Fender, konstrukci z eloxovaného hliníku, LED kontrolku, podsvícené ovládací prvky a klasický design.
Provoz na baterie: Ano
Barva: Hnědá
Typ: Overdrive
Země původu: Čína

Parametry produktu Fender Smolder

  • Název: Fender Smolder
  • Cena: 3690 Kč
  • Výrobce: Fender
  • EAN: 885978054824
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce