Fender Reflecting Pool Fender

Fender Reflecting Pool

5830 Kč

Jedinečná nabídka, Fender Reflecting Pool od firmy Fender - tento artikl je v tuhle chvíli za perfektní cenu 6210 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 885978054732
Do obchodu

Popis

Fender

Jedinečná nabídka, Fender Reflecting Pool co nám dodává Fender - toto zboží si můžete nechat dodat v husté akci za 6210 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Pedálový efekt pro kytaru. Pro efekty delay a reverb je rozhodující nastavení času pro správný průběh. Pedál Reflecting Pool Delay/Reverb kombinuje oba efekty v jednom komplexním zařízení, což umožňuje snadnou integraci v pedalboardu. Využívá nejmodernější DSP procesor s bohatými a komplexními algoritmy. Přináší autentický zvuk klasických efektů s moderními prvky. Pedál je vybaven jednoduchým ovládáním pro pohodlné tvarování tónu, nastavením času pro rytmické variace efektů (přepínač Time) a nožním ovladačem Tap Tempo.
Pedál obsahuje originální obvod společnosti Fender, konstrukci z eloxovaného hliníku, LED kontrolku, podsvícené ovládací prvky a klasický design.

Parametry produktu Fender Reflecting Pool

  • Název: Fender Reflecting Pool
  • Cena: 6210 Kč
  • Výrobce: Fender
  • EAN: 885978054732
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce