Fender Lost Highway Phaser Fender

Fender Lost Highway Phaser

2790 Kč

No tak tohle je gól: Fender Lost Highway Phaser co nám dodává Fender - tento hit můžete pořídit v husté akci za 2690 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 885978986460
Do obchodu

Popis

Fender

Vaše oblíbené zboží, Fender Lost Highway Phaser populárního výrobce Fender - toto zboží si můžete zakoupit s VIP slevou pro každého za 2690 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Analogový pedálový efekt typu phaser. Pomocí nožního spínače lze přepínat mezi pomalou a rychlou rychlostí. Každou je přitom možné nastavit samostatně pomocí ovladačů pro Rate a Depth. Díky tomu efekt umožňuje snadné přepínání mezi pomalým phase efektem až po rychlou a deformovanou modulaci. Efekt je dále vybaven přepínačem Wave, který dokáže přepínat mezi sinusový a trojúhelníkovými křivkami a přepínačem 4, respektive 8 phase efektu, který dokáže přidat další rezonanci do výsledného zvuku. Pomocí ovladače Sensitivity lze kontrolovat a nastavovat změnu rychlosti modulace na základě dynamiky hraní. Efekt má zabudovaný originální obvod Fender. Tělo je vyrobeno z lehkého a odolného eloxovaného hliníku a je vybaveno LED diodou a podsvícením pro lepší orientaci (lze vypnout). Lost Highway je true bypass, má zabudované dva ¼ '' konektory In / Out a přepínače pro zapnutí / vypnutí LED podsvícení a přepínač pro Boost. Napájí se pomocí 9V adaptéru centr negative (není součástí balení).

Parametry produktu Fender Lost Highway Phaser

  • Název: Fender Lost Highway Phaser
  • Cena: 2690 Kč
  • Výrobce: Fender
  • EAN: 885978986460
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce