Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Pau Ferro 3-Tone Sunburst Fender

Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Pau Ferro 3-Tone Sunburst

22390 Kč

No a tohle chcete: Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Pau Ferro 3-Tone Sunburst od top značky Fender - toto zboží si můžete nechat doručit téměř zdarma za 22090 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 885978853212
Do obchodu

Popis

Fender

Tradiční bestseller, Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Pau Ferro 3-Tone Sunburst s osvědčenou značkou Fender - tento produkt obchodujeme v perfektní akci za 22090 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Udělejte si radost.

Deluxe Roadhouse Stratocaster nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti Stratocaster, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešních kytaristů. Kytara samozřejmě disponuje fascinujícím zvukem s průzračným, ale i vydatným tónem. Tělo nástroje s tvarem Stratocaster je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem je osazen hmatníkem z dřeviny Pau Ferro s 22 Medium Jumbo pražci. Délka menzura je 25,5 "(648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena třemi snímači Texas Special Single-Coil Strat při kobylce, uprostřed a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku Vintage-Style se synchronizovaným tremolem a uzavřenou ladící mechaniku Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 5-polohového přepínače, ovladačů Master Tone, Master Volume a spínače Master 6-Position V6 Rotary Tone. Specialitou nástroje je zmíněný spínač Master 6-Position V6 Rotary Tone, díky kterému si můžete nastavit 6 různých tónových barev. Kromě něj zde můžete najít i spínač S-1, který umožňuje vypínat předchozí funkci, čímž dostanete klasický, čistý tón Stratu. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou 3-Tone Sunburst

Parametry produktu Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Pau Ferro 3-Tone Sunburst

  • Název: Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Pau Ferro 3-Tone Sunburst
  • Cena: 22090 Kč
  • Výrobce: Fender
  • EAN: 885978853212
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce