Fender CD-60SCE Dreadnought WN Natural LH Deluxe SET Fender

Fender CD-60SCE Dreadnought WN Natural LH Deluxe SET

9600 Kč

Oblíbený produkt Fender CD-60SCE Dreadnought WN Natural LH Deluxe SET s trendy značkou Fender - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 9600 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fender

Vynikající Fender CD-60SCE Dreadnought WN Natural LH Deluxe SET od populární značky Fender - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 9600 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

HLAVNÍ OBRÁZEK SETU JE ILUSTRAČNÍ ! - SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si jej vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní nástroj vhodné.

Parametry produktu Fender CD-60SCE Dreadnought WN Natural LH Deluxe SET

  • Název: Fender CD-60SCE Dreadnought WN Natural LH Deluxe SET
  • Cena: 9600 Kč
  • Výrobce: Fender
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce