Eventide PitchFactor Eventide

Eventide PitchFactor

13490 Kč

Ve slevě je Eventide PitchFactor oblíbené značky Eventide - toto zboží zakoupíte za výhodnou cenu 13490 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 840694001064
Do obchodu

Popis

Eventide

Tradiční bestseller, Eventide PitchFactor s trendy značkou Eventide - tento produkt obchodujeme za skvělou cenu 13490 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kytarový a baskytarový podlahový Pitch Shifter/Harmonizer efekt ze série Live, se spoustou funkcí a kompaktním tělem. Nabízí prvotřídní zvukovou kvalitu a patří do výbavy hudebníků jako Jimmy Page, Frank Zappa, Brian May, Eddie Van Halen, Steve Vai, John Petrucci a Adrian Belew. Má uživatelsky příjemné ovládání a možnosti rackových zařízení. Ovládá se pomocí deseti potenciometrů (Mix, Pitch Mix, Pitch A, Pitch B, Delay A, Delay B, Tempo, Depth, Speed, Xnob, Ynob), tří nožních přepínačů a má přehledný digitální displej. Je vybaven 10-mi typy efektů (Diatonic, PitchFlex, Quadravox, Octaver, HarModulator, Crystals, MicroPitch, HarPeggiator, H910/H949, Synthonizer), stereo delaye (až 1,5 s), Tap Tempem, MIDI-clock synchronizací, má true-Bypass, 100 presetů, stereo vstup a výstup, AUX-Switch vstup, vstup pro expression pedál, USB rozhraní a odolné kovové tělo. Je napájen pomocí 9V adaptéru. Rozměry zařízení: 122 x 190 x 54 mm. Hmotnost: 1 kg.
Typ: Pitch Shifter
MIDI rozhraní: Ano
Země původu: Čína
Výstupy: Mono
Vstupy: Mono
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu Eventide PitchFactor

  • Název: Eventide PitchFactor
  • Cena: 13490 Kč
  • Výrobce: Eventide
  • EAN: 840694001064
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce