Eurolite SCY-5 Hybrid Eurolite

Eurolite SCY-5 Hybrid

2690 Kč

No tak tohle je gól: Eurolite SCY-5 Hybrid s proslulou značkou Eurolite - tento artikl se na vás těší za úžasnou cenu 2590 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4026397628241
Do obchodu

Popis

Eurolite

Prestižní Eurolite SCY-5 Hybrid populárního výrobce Eurolite - tento hit naleznete za skvělou cenu 2590 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

2v1 LED světelný efekt s RGB + UV LED, dynamickými barevnými efekty a stroboskopem. 5 čoček s výkonnými 4 W 4v1 LED vytváří RGB světelné paprsky a UV světlo. 30 x 0,2 W RGB LED produkuje dynamické barevné a stroboskopické efekty. RGB LED nad a pod čočkami lze ovládat ve skupinách 3 x LED. Světlo je ovládáno pomocí automatického režimu, ovládáním zvukem, master/slave a DMX. Obsahuje 4 zabudované režimy pro automatické ovládání a ovládání zvukem. Nabízí 15 předvolených barev s možností výběru. Individuální ovládání všech RGB + UV a RGB stroboskopických LED diod pro použití jako černé světlo, stroboskop nebo PAR bodové světlo. K dispozici je ovládací panel se 4-místným LED displejem. Navíc je světlo taky ovládané bezdrátovým IR dálkovým ovládáním EUROLITE IR-7. Ovládání zvukem je zajištěno zabudovaným mikrofonem s nastavením citlivosti. Balení obsahuje montážní konzolu. IEC konektor pro napájení až 8 jednotek.

Parametry produktu Eurolite SCY-5 Hybrid

  • Název: Eurolite SCY-5 Hybrid
  • Cena: 2590 Kč
  • Výrobce: Eurolite
  • EAN: 4026397628241
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce