ESP LTD PT-4 Pancho Tomaselli BLKAQ ESP LTD

ESP LTD PT-4 Pancho Tomaselli BLKAQ

32290 Kč

Unikátní ESP LTD PT-4 Pancho Tomaselli BLKAQ od populárního výrobce ESP LTD - tento artikl je v tento okamžik v neopakovatelné akci za 32290 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

ESP LTD

No tak tohle je gól: ESP LTD PT-4 Pancho Tomaselli BLKAQ od originálního výrobce ESP LTD - tento hit můžete získat při právě probíhající akci za 32290 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Elektrická baskytara ze signature série Pancha Tomaselliho (War/PHILM). Tělo nástroje je vyrobeno z bahenního jasanu. Šroubovaný krk s menzurou 863,6 mm a profilem ve tvaru úzkého U je vyroben z javoru a osazen ebenovým hmatníkem s rádiusem 350 mm a 21 pražci typu Jumbo. O ladění a intonaci se stará kobylka Babicz FCHZ-4, sada mechanik LTD Vintage a nultý pražec se šířkou 38 mm. Baskytara je osazena špičkovými snímači značky Seymour Duncan, konkrétně jde o model Seymour Duncan Hot P u krku a Seymour Duncan Hot J při kobylce. Snímače se ovládají pomocí potenciometrů Volume, Tone a Balance. Barevné provedení: Black Aqua.

Parametry produktu ESP LTD PT-4 Pancho Tomaselli BLKAQ

  • Název: ESP LTD PT-4 Pancho Tomaselli BLKAQ
  • Cena: 32290 Kč
  • Výrobce: ESP LTD
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce