Ergoplay Tappert Ergoplay

Ergoplay Tappert

1090 Kč

V akci je Ergoplay Tappert originální od labelu Ergoplay - tento artikl se na vás těší s úžasnou cenovkou 1090 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 4038273800030
Do obchodu

Popis

Ergoplay

Jakostní Ergoplay Tappert s trendy značkou Ergoplay - tento produkt máte po jednoduché objednávce extra výhodně za 1090 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Luxusní ergonomická opěrka je vhodná pro použití s ​​klasickou, španělskou kytarou. Univerzální opěrka se používá k podepření hudebního nástroje, což zaručuje stabilitu, pohodlí a eliminuje problémy spojené s bolestí páteře. Opěrka nechává kytaru na více místech volně rezonovat, čímž se dosáhne daleko větší a dynamičtější zvuk. Nastavitelná, robustní a pevná kovová podpora, zajišťuje začátečníkům použití správné polohy a zároveň pomáhá snižovat stres a napětí hráče.

Parametry produktu Ergoplay Tappert

  • Název: Ergoplay Tappert
  • Cena: 1090 Kč
  • Výrobce: Ergoplay
  • EAN: 4038273800030
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce