Encore EBP-E6LB Electric Guitar Outfit Laguna Blue Encore

Encore EBP-E6LB Electric Guitar Outfit Laguna Blue

5290 Kč

Perfektní Encore EBP-E6LB Electric Guitar Outfit Laguna Blue oblíbené značky Encore - tento produkt doručujeme za úžasnou cenu 5290 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5051548031273
Do obchodu

Popis

Encore

Trendy Encore EBP-E6LB Electric Guitar Outfit Laguna Blue značky Encore - tento produkt dodáváme v úžasné akci za 5290 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kytarový set obsahující kytaru Encore E6, zesilovač BB10 s výkonem 10 W, kytarový stojan, digitální ladičku, kytarové pouzdro, pás, náhradní sadu strun a trsátka. Elektrická kytara s tvarem těla typu ST. Kytara je určena zejména pro začátečníky. Tělo nástroje je tvarované do klasického ST tvaru. Šroubovaný javorový krk s menzurou délky 648 mm je osazen palisandrovým hmatníkem s radiusem 10 ''a 22 poniklovanými pražci. O ladění a intonaci se stará sada uzavřených slitinových mechanik v provedení chrome, nultý pražec se šířkou 43 mm a pevná kobylka s vibrato systémem a 6 individuálně nastavitelnými kameny. Po zapojení nástroje do komba se o zvuk postará trojicaa snímačů typu single coil. Snímače se ovládají pomocí přepínače s 5 polohami a potenciometrů Volume, Tone 1 a Tone 2. Barevné provedení: Laguna Blue

Parametry produktu Encore EBP-E6LB Electric Guitar Outfit Laguna Blue

  • Název: Encore EBP-E6LB Electric Guitar Outfit Laguna Blue
  • Cena: 5290 Kč
  • Výrobce: Encore
  • EAN: 5051548031273
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce