EMG ABCX EMG

EMG ABCX

1990 Kč

V akci je EMG ABCX pocházející od značky EMG - tento hit můžete pořídit v časové omezené slevě za 1990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 654330600593
Do obchodu

Popis

EMG

Výjimečné zboží, EMG ABCX od populárního výrobce EMG - tento artikl čeká na vás při likvidaci skladu za nepřekonatelných 1990 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Speciální pomůcka pro aktivní EQ eliminující možnou signálovou ztrátu při používání aktivní elektroniky. Fenomén, který je známý pod pojmem "Instertion loss" vzniká zejména při použití tradičních ovladačů Balance kdy přichází v jejich středové poloze k mírné signálové ztrátě. Tato signálová vzniká při mixování dvou signálů a vyznačuje se jemnou ztrátou hlasitosti. ABCX je pomůcka, která byla navržena pro odstranění tohoto frustrujícího fenoménu a je kompatibilní se všemi snímači ze série X značky EMG.

Parametry produktu EMG ABCX

  • Název: EMG ABCX
  • Cena: 1990 Kč
  • Výrobce: EMG
  • EAN: 654330600593
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce