Electro Harmonix Nano Battalion Bass Preamp & Overdrive Electro Harmonix

Electro Harmonix Nano Battalion Bass Preamp & Overdrive

2510 Kč

Příjemné pocity navazující Electro Harmonix Nano Battalion Bass Preamp & Overdrive od kvalitního výrobce Electro Harmonix - tento artikl pořizujte s úžasnou cenovkou 2510 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 683274012186
Do obchodu

Popis

Electro Harmonix

Velmi oblíbený produkt Electro Harmonix Nano Battalion Bass Preamp & Overdrive od kvalitní značky Electro Harmonix - tento hit můžete získat za perfektní cenu 2510 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Pedálový efekt pro baskytaru - pre-amp a overdrive. Vybaven je 3-pásmovým ekvalizérem s ovládacími prvky: Treble (boost/cut nad 1 kHz), Bass (boost/cut pod 200 Hz) a Mid přepínač - 9 dB boost nebo cut při 500 Hz. Tři cesty signálu určují využití EQ. Při režimu Distortion je ekvalizér aktivní na zkresleném signálu - čistý signál není ovlivněn. V režimu Input je ekvalizér postaven na první místo v cestě signálu - ovlivňuje čistý i zkreslený signál. Zvýšení úrovně boost pro frekvence v režimu Input vede ke zkreslení a saturaci. Režim Dry upravuje čistý signál - zkreslený signál zůstává nezměněn.

Pedál navíc obsahuje ovládací prvky pro Volume - úprava celkové hlasitosti, Blend - poměr čistého a zkresleného signálu, Drive - úroveň zkreslení a Tone - eliminuje vysoké frekvence zkresleného signálu.

Pedál nabízí 6,3 mm jack konektor pro vstup a výstup. Při použití TS nástrojového kabelu poskytuje unbalanced - nevyvážený signál. Použitím TRS kabelu je k dispozici balanced - vyvážený signál vhodný pro přímé připojení k mixpultu nebo záznamovému zařízení.

Parametry produktu Electro Harmonix Nano Battalion Bass Preamp & Overdrive

  • Název: Electro Harmonix Nano Battalion Bass Preamp & Overdrive
  • Cena: 2510 Kč
  • Výrobce: Electro Harmonix
  • EAN: 683274012186
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce