Electro Harmonix MEL9 Tape Replay Machine Electro Harmonix

Electro Harmonix MEL9 Tape Replay Machine

5990 Kč

Nabídka pro vás: Electro Harmonix MEL9 Tape Replay Machine od společnosti Electro Harmonix - tento produkt máte za pár kliknutí za úžasnou cenu 6090 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 683274011837
Do obchodu

Popis

Electro Harmonix

Ve slevě je Electro Harmonix MEL9 Tape Replay Machine od originálního výrobce Electro Harmonix - tento artikl je tady pro vás za téměř velkoobchodní cenu 6090 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kytarový pedálový efekt, který pomocí syntézy mění signál elektrické kytary na zvuk vintage páskových keyboardů. Efekt nabízí několik ovládacích prvků pro nastavení dokonalého zvuku těchto starých a cenných nástrojů. Přední panel je vybaven dvojicí Volume potenciometrů pro nastavení úrovně hlasitosti čistého a efektovaného signálu. V nabídce je i dvojice potenciometrů pro nastavení Attacku a sustainu pro každý z presetových zvuků zvlášť. Na výběr je široká nabídka 9 zvuků: Orchestral, Vello, Strings, Flute, Clarinet, Saxophone, Brass, Low Choir a High Choir. Samozřejmostí je samostatný výstup pro čistý a efektovaný signál. Efekt se napájí pomocí přibaleného 9V adaptéru. Rozměry: 102 x 121 x 89mm.

Parametry produktu Electro Harmonix MEL9 Tape Replay Machine

  • Název: Electro Harmonix MEL9 Tape Replay Machine
  • Cena: 6090 Kč
  • Výrobce: Electro Harmonix
  • EAN: 683274011837
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce