Electro Harmonix Hot Wax Dual Overdrive Electro Harmonix

Electro Harmonix Hot Wax Dual Overdrive

3090 Kč

Jedinečná nabídka, Electro Harmonix Hot Wax Dual Overdrive pocházející od značky Electro Harmonix - tento produkt dodáváme extra levně za 3090 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 683274012049
Do obchodu

Popis

Electro Harmonix

Trhem osvědčený produkt, Electro Harmonix Hot Wax Dual Overdrive od top značky Electro Harmonix - toto zboží zakoupíte po zlevnění za 3090 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kompaktní efektový pedál typu Overdrive. Hot Wax je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci, která je vybavena ovládáním pro dvojici skreslovacích obvodů, které lze samostatně spínat a vrstvit. Pedál sestává z obvodů, které se nacházejí v modelech Crayon a Hot Tubes. K dispozici je samostatné ovládání pro Volume a Drive pro každý obvod zvlášť. Oba obvody sdílejí třípásmový EQ pro korekci basů, středů a výšek a jsou řazeny ve směru Crayon - Hot Tubes. Kompaktní pedál je možné napájet pomocí 9V baterie nebo adaptérem s polaritou centr negative, který je součástí balení. Samozřejmostí je kvalitní True Bypass spínání s tichým přepínačem.

Parametry produktu Electro Harmonix Hot Wax Dual Overdrive

  • Název: Electro Harmonix Hot Wax Dual Overdrive
  • Cena: 3090 Kč
  • Výrobce: Electro Harmonix
  • EAN: 683274012049
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce