Electro Harmonix Holy Stain Electro Harmonix

Electro Harmonix Holy Stain

3490 Kč

Radost přinášející Electro Harmonix Holy Stain od top výrobce Electro Harmonix - tento artikl je tady pro vás v akci za 3490 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 683274010779
Do obchodu

Popis

Electro Harmonix

Dnes je tady pro vás Electro Harmonix Holy Stain s pečetí kvality Electro Harmonix - tento produkt máte po jednoduché objednávce ve slevové akci za 3490 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kytarový pedál Holy Stain nabízí několik typů efektů jako Reverb, Pitch Shifting, Tremolo, overdrive a fuzz. Při reverbu máte na výběr ze dvou možností: Room Reverb a Hall Reverb (delší delay). Výběr mezi room rev. hall rev. pitch Shiftu a tremolem provedete nožním spínačem Mode. Druhý nožní spínač aktivuje/deaktivuje efekt. Napájí se pomocí adaptéru, který je součástí dodávky. Efekt je True Bypass.
Typ: Distortion
Země původu: USA
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu Electro Harmonix Holy Stain

  • Název: Electro Harmonix Holy Stain
  • Cena: 3490 Kč
  • Výrobce: Electro Harmonix
  • EAN: 683274010779
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce