Electro Harmonix Grand Canyon Electro Harmonix

Electro Harmonix Grand Canyon

6490 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Electro Harmonix Grand Canyon od oblíbené společnosti Electro Harmonix - tento artikl doporučujeme levně za 7090 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 683274012094
Do obchodu

Popis

Electro Harmonix

Udělejte si radost: Electro Harmonix Grand Canyon od originálního výrobce Electro Harmonix - tento produkt obchodujeme extra výhodně za 7090 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Kytarový pedálový efekt delay a looper se zpožděním až 3 sekundy. Obsahuje 12 typů efektů pro univerzální využití: ECHO, MOD, MULTI, REVERSE, DMM, TAPE, REVERB, PITCH, SHIM, SAMPLE / HOLD, DRUM, DOUBLER. Pedál umožňuje volbu okamžitého zastavení efektu echo nebo přirozeného doznívání při přechodu do režimu bypass. V nabídce je funkce tap tempo s 9 možnostmi rozdělení. Looper nabízí 16 minut pro nahrávání smyčky, která zůstává v paměti i po vypnutí přístroje. Kdykoliv je možné záznam smazat. Pedál přináší 13 předvoleb s možností uložení. Pro rozšířené ovládání je možné připojení footswitch pedálu s 3 tlačítky. Balení obsahuje napájecí zdroj EHX 9,6 V DC-200 mA. Napětí: 150 mA @ 9 V DC. Rozměr: 121 x 102 x 57 mm. Barva: White

Parametry produktu Electro Harmonix Grand Canyon

  • Název: Electro Harmonix Grand Canyon
  • Cena: 7090 Kč
  • Výrobce: Electro Harmonix
  • EAN: 683274012094
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce