Electro Harmonix BASS9 Bass Machine Electro Harmonix

Electro Harmonix BASS9 Bass Machine

5790 Kč

Vaše oblíbené zboží, Electro Harmonix BASS9 Bass Machine co odebíráme od výrobce Electro Harmonix - tento hit získáte za bombastickou cenu 5790 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 683274012261
Do obchodu

Popis

Electro Harmonix

Prestižní Electro Harmonix BASS9 Bass Machine s jakostní značkou Electro Harmonix - toto zboží si můžete objednat s unikátní slevou za 5790 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Pedálový efekt pro elektrickou kytaru. Polyfonický efekt BASS9 Bass Machine transformuje zvuk kytary na zvuk baskytary (9 režimů) bez potřeby speciálních snímačů a MIDI připojení. Používá stejnou technologii jako všechny pedály ze série EHX 9 - MEL9 Tape Replay Machine s novým algoritmem pro transpozici o jednu až dvě oktávy směrem dolů a vynikající dynamikou.
9 režimů: Precision, Longhorn, Fretless, Synth, Virtual, Bowed, Split Bass, 3:03, Flip-Flop
Pedál obsahuje nezávislé ovládání hlasitosti pro Effect a Dry kanál. To umožňuje optimální nastavení poměru pro výstupní signál.
Ovládací prvky 1 a 2 jsou navrženy pro úpravu specifických parametrů každého z 9 režimů. Například při režimu PRECISION ovládá CTRL 1 oktávy a CTRL 2 simuluje ovládání Tone originálního nástroje.
Typ: Pitch Shifter

Parametry produktu Electro Harmonix BASS9 Bass Machine

  • Název: Electro Harmonix BASS9 Bass Machine
  • Cena: 5790 Kč
  • Výrobce: Electro Harmonix
  • EAN: 683274012261
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce