Egnater Goldsmith Egnater

Egnater Goldsmith

4390 Kč

No a tohle chcete: Egnater Goldsmith co nám dodává Egnater - toto zboží si můžete objednat téměř zdarma za 4390 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 763815126845
Do obchodu

Popis

Egnater

V akci je Egnater Goldsmith originální od labelu Egnater - tento produkt máte po jednoduché objednávce za výhodnou cenu 4390 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kytarový pedál typu Overdrive s možností detailního ovládání finálního zvuku. Pedál je zasazen v pevné celkovovej konstrukci a vybaven je dvojicí obvodů pro klasický ovedrive a čistý boost. Přední panel nabízí ovládání pro hlasitost Volume a úroveň zkreslení Gain, jakož i Tone pro ovládání tónové clony a Voicing s dvojicí poloh, která výrazně ovlivňuje finální barvu zvuku. K dipozici je i přepínač Tight pro hutnější odezvu a to pro obvod overdrivem, i pro obvod boostu samostatně. Boost je vybaven ovládáním pro hlasitost, zkreslení a farbu.Oba bvody lze spínat samostatně a radit ve směru overdrive do boostu, boost do overdrivem nebo oba efekty paralelně. Kromě klasických vstupů a výstupů je efekt osazen i pach vstupem a výstupem pro zapojení obou obvodů ve vašem pedalboardu v jakékoliv pozici. Samozřejmostí je kvalitní true bypass spínání. Efekt lze napájí pomocí 9V adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení.

Parametry produktu Egnater Goldsmith

  • Název: Egnater Goldsmith
  • Cena: 4390 Kč
  • Výrobce: Egnater
  • EAN: 763815126845
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce