EarthQuaker Devices The Depths V2 EarthQuaker Devices

EarthQuaker Devices The Depths V2

5990 Kč

Výjimečné zboží, EarthQuaker Devices The Depths V2 od oblíbené společnosti EarthQuaker Devices - toto zboží si můžete objednat za jedinečnou cenu 6290 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
SKU: 855755007190
Do obchodu

Popis

EarthQuaker Devices

Dnes jsme vybrali: EarthQuaker Devices The Depths V2 od výrobce EarthQuaker Devices - toto zboží zakoupíte v bombastické akci za 6290 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kytarový podlahový efekt typu Vibe a Rotary Speaker. Jedná se o druhou generaci původního modelu s aktualizovaným flexi přepínačem, který umožňuje blokovanou nebo okamžitou provoz. Zvuk se nastavuje pomocí potenciometrů Intensity, Level, Voice, Rate a Throb pro dosažení klasického vintage tónu, zvýraznění nízkofrekvenčních pulzů a zhuštění nebo snížení celkového výkonu. Kromě toho nabízí 100% analogovou signálovou cestu a true bypass. Efekt je vybaven kovovou konstrukcí a napájí se pomocí 9V nebo 18 V adaptéru (není součástí balení).

Parametry produktu EarthQuaker Devices The Depths V2

  • Název: EarthQuaker Devices The Depths V2
  • Cena: 6290 Kč
  • Výrobce: EarthQuaker Devices
  • EAN: 855755007190
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce