EarthQuaker Devices Space Spiral V2 EarthQuaker Devices

EarthQuaker Devices Space Spiral V2

6590 Kč

Vaše oblíbené zboží, EarthQuaker Devices Space Spiral V2 od oblíbeného výrobce EarthQuaker Devices - tento artikl nepropásněte s úžasnou cenovkou 6590 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
SKU: 855755007244
Do obchodu

Popis

EarthQuaker Devices

Váš oblíbený produkt, EarthQuaker Devices Space Spiral V2 s osvědčenou značkou EarthQuaker Devices - tento artikl musíte mít při časově omezené akci za 6590 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Prémiový efektový pedál typu Delay. Sekce delaye je vybavena potenciometrem Mix pro mixování čistého a efektového signálu, Repeats pro nastavení počtu ozvěn a Time pro zpoždění signálu. Sekce modulace nabízí klasické ovládací prvky Depth pro hloubku modulace a Rate pro její rychlost. Specialitou je potenciometr Shape, který nastavuje křivku průběhu modulační oscilace z trojúhelníkové na hranatou. Pedál obsahuje technologii Flexi-Switch ™ - bypass switch umožňuje současně používat přechodné a přestavovací styly. Pedál je možné napájet 9V DC adaptérem (není součástí balení). Rozměry: 120 mm x 63,5 mm x 57 mm. Vyráběn ručně v USA.

Parametry produktu EarthQuaker Devices Space Spiral V2

  • Název: EarthQuaker Devices Space Spiral V2
  • Cena: 6590 Kč
  • Výrobce: EarthQuaker Devices
  • EAN: 855755007244
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce