EarthQuaker Devices Palisades V2 EarthQuaker Devices

EarthQuaker Devices Palisades V2

8290 Kč

Vaše možnosti obohacující EarthQuaker Devices Palisades V2 od předního výrobce EarthQuaker Devices - tento artikl se na vás těší levně za 8290 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
SKU: 855755007114
Do obchodu

Popis

EarthQuaker Devices

Exkluzivní EarthQuaker Devices Palisades V2 od oblíbené značky EarthQuaker Devices - tento artikl nepropásněte extra výhodně za 8290 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kytarový efektový pedál typu overdrive, který je inspirován legendárním modelem TS808 a nabízí 6 různých nastavení clippingu, 5 nastavení šířky pásma a 2 zesilující kanály. Nastavení clippingu určuje, jaké je průhledné a otevřené, nebo jaké stažené a zpracované bude zkreslení. To se dramaticky upraví také v závislosti na tom, jak je nastaveno zesílení, který kanál je aktivní a jak široké je používáno pásmo. Šířka pásma nastavuje frekvenční odezvu zkreslení a umožňuje přechod z jemného, jasného a čistého zvuku do těžkého a výrazně upraveného. Kanál Gain A nabízí méně výrazné zesílení se širším rozmezím hrubosti, který je skvělý pro otevřené akordy. Gain B je kanál s výraznějším zesílením s více kontrolovaným rozsahem, který je skvělý pro tlumení zvuku dlaní a/nebo kytarové sóla. Pedál má rovněž nožní spínač s nastavitelnou úrovní hlasitosti, přepínač normal/bright pro směšování a přizpůsobení celkového tónu podle použité kytary nebo zesilovače, a přepínač pro zapnutí a vypnutí mezipaměti, který zpřísňuje tón a dělá ho jiskřivějším při zapnutí, přičemž při vypnutí ho '' zahřeje ''a nadlehčuje. Toto zařízení je vybaveno technologií Flexi-Switch na přepínačích Gain a Boost: tento přepínací styl typu true bypass založen na relayi umožňuje uživateli současně používat přepínání momentového a zámkového stylu. Pedál může být napájen standardním 9-voltovým adaptérem s 2,1 mm záporným středovým válcem. Rozměry: 120,7 x 143,5 x 51,2 mm.

Parametry produktu EarthQuaker Devices Palisades V2

  • Název: EarthQuaker Devices Palisades V2
  • Cena: 8290 Kč
  • Výrobce: EarthQuaker Devices
  • EAN: 855755007114
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce