EarthQuaker Devices Data Corrupter EarthQuaker Devices

EarthQuaker Devices Data Corrupter

7590 Kč

Dnes jsme vybrali: EarthQuaker Devices Data Corrupter s jakostní značkou EarthQuaker Devices - tento produkt posíláme extra výhodně za 7590 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
SKU: 855755007060
Do obchodu

Popis

EarthQuaker Devices

Dnes je tady pro vás EarthQuaker Devices Data Corrupter od populárního výrobce EarthQuaker Devices - toto zboží zakoupíte po slevě za 7590 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kytarový harmonizér. Nabízí divoké a opakovatelné syntentizátorové a fuzzové kytarové zvuky. Harmonizér dokáže současně smíchat tři hlasy (Master Oscillator, Subharmonic, Square). Ladění harmonizéra je možné až ve třech oktávách nad nebo pod úrovní vstupního signálu. O modulaci frekvence se starají dva režimy - Glide a Vibrato. Plně analogová stopa signálu. True bypass. Harmonizér se napájí prostřednictvím 9 V DC síťového adaptéru (není součástí balení), baterie nejsou podporovány. Spotřeba energie: 25 mA. Rozměry (d x š x v): 117 x 92 x 57 mm.

Parametry produktu EarthQuaker Devices Data Corrupter

  • Název: EarthQuaker Devices Data Corrupter
  • Cena: 7590 Kč
  • Výrobce: EarthQuaker Devices
  • EAN: 855755007060
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce