EarthQuaker Devices Bit Commander V2 EarthQuaker Devices

EarthQuaker Devices Bit Commander V2

5990 Kč

Spokojenost přinášející EarthQuaker Devices Bit Commander V2 od firmy EarthQuaker Devices - tento artikl je v tento okamžik ve výprodejové akci za 6390 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
SKU: 858933004851
Do obchodu

Popis

EarthQuaker Devices

Zákazníky doporučované zboží, EarthQuaker Devices Bit Commander V2 co odebíráme od výrobce EarthQuaker Devices - tento hit naleznete za výhodnou cenu 6390 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Prémiový efektový pedál typu Monophonic Synth. Bit Commander je pedál, který dokáže jakoukoliv elektrickou kytaru přeměnit na monofonní analogový syntezátor. Kromě samotné syntézy však efekt nabízí i tři nastavitelné oktávy a vestavěný distortion obvod. Přední panel nabízí 6 ovládacích prvků. Level ovládá hlasitost efektu, Filtr jeho tónovou clonu, Base ovládá zkreslení distortion obvodu a trojice potenciometrů Sub, Down a Up se stará o nastavení tří oktáv a jejich vzájemné míchání pro sekci syntetizátora. Efekt je zkonstruován ručně z těch nejkvalitnějších komponentů ručně. Verze V2 je vybavena tichým přepínačem, který je samozřejmě True Bypass. Efekt je ručně číslovaný a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo adaptéru (centr negative), který však není součástí balení. Rozměry: 11,7 x 6,4 x 5,7 cm

Parametry produktu EarthQuaker Devices Bit Commander V2

  • Název: EarthQuaker Devices Bit Commander V2
  • Cena: 6390 Kč
  • Výrobce: EarthQuaker Devices
  • EAN: 858933004851
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce