EarthQuaker Devices Aqueduct EarthQuaker Devices

EarthQuaker Devices Aqueduct

6590 Kč

V akci je právě teď EarthQuaker Devices Aqueduct od značky EarthQuaker Devices - tento produkt máte po jednoduché objednávce téměř zdarma za 6590 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
SKU: 855755007343
Do obchodu

Popis

EarthQuaker Devices

Poctivý výrobek, EarthQuaker Devices Aqueduct od známého výrobce EarthQuaker Devices - tento artikl objednávejte extra levně za 6590 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kytarový efektový vintage analog/digital pedál typu vibrato disponující osmi modulačními režimy. Efekt se ovládá pomocí ovladačů pro Rate nastavující rychlost LFO, která řídí rychlost stoupání a klesání ladění, dále Depth pro řízení amplitudy LFO nastavující intenzitu vibráta a pomocí otočného ovladače pro Mode. Ten vybírá mezi jedním z osmi kombinací vlnového tvaru LFO a obálky, který dramaticky mění charakter modulace. Jsou to režimy Sine - hladký a jemný pro klasické vibrato efekty, Triangle - výraznější než Sine s větším důrazem na vrcholy, Ramp - krátký puls následovaný rychlým sklonem dolů, Square - velmi roztrhaný a tvrdý zvukový efekt, Random - pohybuje se v celém spektru s nepředvídatelným zvukem, Env D - kontrola hloubky obálky, Env R - kontrola rychlosti obálky a Env P - kontrola ladění obálky. Kromě toho nabízí technologii Flexi-Switch a dva ¼ '' jack In / Out konektory. Efekt je true bypass a napájí se pomocoou 9V adaptéru s 2,1 mm centr negative konektorem (není součástí balení). Rozměry: 57 x 64 x 120 mm

Parametry produktu EarthQuaker Devices Aqueduct

  • Název: EarthQuaker Devices Aqueduct
  • Cena: 6590 Kč
  • Výrobce: EarthQuaker Devices
  • EAN: 855755007343
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce