EarthQuaker Devices Afterneath Eurorack Module Reverberator EarthQuaker Devices

EarthQuaker Devices Afterneath Eurorack Module Reverberator

8290 Kč

Unikátní EarthQuaker Devices Afterneath Eurorack Module Reverberator od kvalitní značky EarthQuaker Devices - toto zboží si můžete nechat doručit po slevě za 8290 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

SKU: 810019911491
Do obchodu

Popis

EarthQuaker Devices

Poctivý výrobek, EarthQuaker Devices Afterneath Eurorack Module Reverberator s proslulou značkou EarthQuaker Devices - tento produkt posíláme s výjimečnou slevou za 8290 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Modul EarthQuaker Devices Afterneath Eurorack s balíčkem nových vlastností dokáže přenést nadpozemské zvuky efektových pedálů přímo do vašeho modulárního syntezátoru. Afterneath se vyznačuje jedním hlavním audio vstupem, jedním hlavním audio výstupem, konektory Send a Return 
pro zpětnou signálovou trasu Reflect a devíti potenciometry. Čtyři parametry jsou ovladatelné prostřednictvím CV, kdy každý je vybaven vlastním atenuátorem pro zpracování příchozího CV. Modul Afterneath má zcela analogovou cestu pro čistý signál. Signálová cesta efektu je plně digitální. 
Modul pracuje s extrémně širokou škálou různých, expanzivních a kouzelných prostorových dozvuků. Pokrývá všechny myslitelné efekty od divokých jeskynních reverbů, přes atmosferické dozvuky krátkých digitálních zpoždění, 
až po členité rytmické delaye bizarního charakteru. Ovladače Lenght (doba doznívání reverbu), Dampen (zvukový charakter), Reflect (hloubka, regenerace) a Mix (poměr efektu a čistého signálu) patří mezi dobře známé parametry dozvukových efektů a pracuje se s nimi velice intuitivně. S pomocí ovladače Diffuse vyhladíte a rozptýlíte opakovaný signál. Při nastavení tohoto parametru směrem doleva dostanete ostřejší tranzienty s větším atakem, při nastavení směrem doprava je zvuk volnější. S pomocí ovladače Drag oddělíte jednotlivé zpožďovací linky. Směrem doprava se tyto linky přiblíží blízko k sobě a vytvoříte efekt se silnějším dozvukem. Pokud ovladač Drag nastavíte více směrem doleva, prostor mezi linkami se zvětší a vytvoří se koktavější ping-pongový delay.

Parametry produktu EarthQuaker Devices Afterneath Eurorack Module Reverberator

  • Název: EarthQuaker Devices Afterneath Eurorack Module Reverberator
  • Cena: 8290 Kč
  • Výrobce: EarthQuaker Devices
  • EAN: 810019911491
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce