EarthQuaker Devices Acapulco Gold V2 EarthQuaker Devices

EarthQuaker Devices Acapulco Gold V2

4090 Kč

Prvotřídní EarthQuaker Devices Acapulco Gold V2 od top značky EarthQuaker Devices - tento artikl je tady pro vás za jedinečnou cenu 4390 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
SKU: 858933004745
Do obchodu

Popis

EarthQuaker Devices

Exkluzivní EarthQuaker Devices Acapulco Gold V2 se známou značkou EarthQuaker Devices - tento hit můžete sehnat za skvělou cenu 4390 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Prémiový efektový pedál typu Distortion. Acapulco gold je pedál nabízející výrazné, hutné a nekompromisní zkreslení, které je modelované podle zvuku plného výkonu zesilovače Model T legendární značky Sunn. Přední panel nabízí jediný ovládací prvek pro nastavení celkové hlasitosti. Vstupní a výstupní konektory jsou umístěny na horní straně pedálu díky čemuž se výrazně šetří místo v přeplněných pedalboardech. Verze V2 je navíc osazena tichým přepínačem, který je samozřejmě True Bypass. Efekt je ručně číslovaný a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo adaptéru (centr negative), který však není součástí balení. Rozměry: 6,2 x 6 x 12,1 cm. Hmotnost: 239g.

Parametry produktu EarthQuaker Devices Acapulco Gold V2

  • Název: EarthQuaker Devices Acapulco Gold V2
  • Cena: 4390 Kč
  • Výrobce: EarthQuaker Devices
  • EAN: 858933004745
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce