Dunlop Way Huge Smalls Blue Hippo Dunlop Way Huge

Dunlop Way Huge Smalls Blue Hippo

4690 Kč

Hit z katalogu: Dunlop Way Huge Smalls Blue Hippo od top výrobce Dunlop Way Huge - tento produkt máte na dosah ruky v bombastické akci za 4690 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 710137104426
Do obchodu

Popis

Dunlop Way Huge

Diskontní Dunlop Way Huge Smalls Blue Hippo od top výrobce Dunlop Way Huge - tento hit získáte za úžasnou cenu 4690 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kompaktní efektový pedál typu Chorus / Vibrato. Verze Smalls nabízí ještě kompaktnější rozměry, jako její rozměrnější předchůdce, zvukově si však zachovává identický charakter. Smalls Blue Hippo nabízí zvuk jemného a přirozeného analogového Chorusu nebo vibrat, obvod pedálu je 100% analogový. Přední panel je osazen trojicí ovládacích prvků. Speed nastavuje rychlost oscilace efektu, Depth její hloubku a přepínač Vibe / Chorus slouží pro výběr jednoho z módů. Efekt je samozřejmě vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení.

Parametry produktu Dunlop Way Huge Smalls Blue Hippo

  • Název: Dunlop Way Huge Smalls Blue Hippo
  • Cena: 4690 Kč
  • Výrobce: Dunlop Way Huge
  • EAN: 710137104426
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce