Dunlop MXR M292 Carbon Copy Deluxe Analog Delay Dunlop MXR

Dunlop MXR M292 Carbon Copy Deluxe Analog Delay

6490 Kč

Tradiční bestseller, Dunlop MXR M292 Carbon Copy Deluxe Analog Delay co nám dodává Dunlop MXR - toto zboží si můžete nechat dodat po slevě za 7190 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 710137095601
Do obchodu

Popis

Dunlop MXR

Zákazníky doporučované zboží, Dunlop MXR M292 Carbon Copy Deluxe Analog Delay od známé značky Dunlop MXR - toto zboží si můžete nechat poslat ve výprodejové akci za 7190 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Pedálový efekt typu Analog Delay. Carbon Copy Deluxe vychází z oblíbeného analogového delaye značky MXR, no přináší několik novinek, které se dokonale přizpůsobí modernímu kytaristovi. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a vybaven 5 potenciometry a trojicí spínačů. Pedál nabízí rozhraní pro nastavení Delay efektu pomocí potenciometrů Mix, Regen a Delay s přepínačem Bright, který vyjasní celkový zvuk ozvěny i přepínačem Tap Div, který ovládá rytmické subdivize. Přepínač Mod přidává k ozvěně i modulaci, kterou je možné ovládat pomocí ovladačů Speed ​​a Width. Pedál je vybaven také funkcí Tap Tempo. Pedál je samozřejmě vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo adaptéru s polaritou center negative, který není součástí balení.

Parametry produktu Dunlop MXR M292 Carbon Copy Deluxe Analog Delay

  • Název: Dunlop MXR M292 Carbon Copy Deluxe Analog Delay
  • Cena: 7190 Kč
  • Výrobce: Dunlop MXR
  • EAN: 710137095601
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce