Dunlop Cry Baby Mini 535Q Auto-Return Wah Dunlop

Dunlop Cry Baby Mini 535Q Auto-Return Wah

5590 Kč

Prestižní Dunlop Cry Baby Mini 535Q Auto-Return Wah od oblíbené značky Dunlop - toto zboží si můžete opatřit za perfektní cenu 5590 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 710137121331
Do obchodu

Popis

Dunlop

Radost přinášející Dunlop Cry Baby Mini 535Q Auto-Return Wah co odebíráme od výrobce Dunlop - tento artikl se na vás těší v bombastické akci za 5590 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Nyní můžete získat dynamickou všestrannost a úsporu prostoru s Cry Baby Mini 535Q Wah s dokonalým módem pro pohodlné živá vystoupení - auto-return switching. Pouze se čtyřmi ovládacími prvky můžete radikálně změnit hlas vašeho nástroje pomocí rychlých a lehkých úprav, které odpovídají zvuku a atmosféře zbytku vašeho nastavení. Nejdříve vám volič rozsahu umožňuje vybrat si z našich čtyř nejoblíbenějších sweep rozsahů, od teplých a vintage až po moderní a agresivní. Dále vám Q ovládání umožňuje formovat odezvu wah efektu od úzkého pásma, které zdůrazňuje vyšší harmonie, po široké pásmo, které zdůrazňuje níže harmonie. Nakonec vám knoflík hlasitosti a přepínač Boost umožňují přepracovat váš signál Cry Baby přímo do přední části mixu, kdy je čas na kruté solo. Praktická LED dioda vám dá vědět, zda je zesílení zapnuté nebo ne. Díky auto-return switching můžete přidat trochu magického výrazu Cry Baby kamkoli potřebujete. Stačí stisknout pedál, aby byl efekt zapojen, a vycouvat, abyste ho odpojili.
Provoz na baterie: Ano
Balení obsahuje: Manuál
Barva: Černá
Typ: Wah-Wah
Možná montáž do racku: Ne
Země původu: USA
Ovládání: Volume
Integrovaná ladička: Ne
Výstupy: Mono
Vstupy: Mono
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano

Parametry produktu Dunlop Cry Baby Mini 535Q Auto-Return Wah

  • Název: Dunlop Cry Baby Mini 535Q Auto-Return Wah
  • Cena: 5590 Kč
  • Výrobce: Dunlop
  • EAN: 710137121331
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce