Decksaver Numark NV cover Decksaver

Decksaver Numark NV cover

1390 Kč

Jasný hit, Decksaver Numark NV cover od výrobce Decksaver - tento artikl je tady pro vás s extra slevou za 1390 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5060348660439
Do obchodu

Popis

Decksaver

Kvalitní Decksaver Numark NV cover od populární značky Decksaver - toto zboží si můžete koupit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 1390 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Ochranný kryt pro Numark NV vyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování, ale i během transportu.

Parametry produktu Decksaver Numark NV cover

  • Název: Decksaver Numark NV cover
  • Cena: 1390 Kč
  • Výrobce: Decksaver
  • EAN: 5060348660439
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce