Decksaver LE Arturia Beatstep cover Light Edition Decksaver

Decksaver LE Arturia Beatstep cover Light Edition

490 Kč

Udělejte si radost: Decksaver LE Arturia Beatstep cover Light Edition s osvědčenou značkou Decksaver - tento produkt objednáte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 490 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5060348660590
Do obchodu

Popis

Decksaver

Jakostní Decksaver LE Arturia Beatstep cover Light Edition s osvědčenou značkou Decksaver - tento produkt posíláme v bombastické akci za 490 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Ochranný kryt pro LE Arturia Beatstep vyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování, ale i během transportu.

Parametry produktu Decksaver LE Arturia Beatstep cover Light Edition

  • Název: Decksaver LE Arturia Beatstep cover Light Edition
  • Cena: 490 Kč
  • Výrobce: Decksaver
  • EAN: 5060348660590
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce