Death By Audio Interstellar Overdrive Deluxe Death By Audio

Death By Audio Interstellar Overdrive Deluxe

8690 Kč

Velmi oblíbený produkt Death By Audio Interstellar Overdrive Deluxe co nám dodává Death By Audio - tento produkt máte po jednoduché objednávce s úžasnou cenovkou 8690 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 720260152348
Do obchodu

Popis

Death By Audio

Prvotřídní Death By Audio Interstellar Overdrive Deluxe od populární značky Death By Audio - toto zboží si můžete zakoupit extra výhodně za 8690 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Butikový pedálový efekt typu Overdrive. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a nabízí zvuk příjemného a krémového overdrive efektu s možností přepínání dvou kanálů a nastavení od jemného zkreslení až po hutnější overdrive. Přední panel je vybaven potenciometrem pro ovládání výstupní hlasitosti pro oba kanály zvlášť a ovládáním pro nastavení úrovně zkreslení, stejně pro oba kanály zvlášť. Pro druhý kanál je k dispozíécii i 5 polohový přepínač sloužící pro přepínání mezi 5 různými overdrive obvody. Každý kanál je vybaven samostatným spínačem. Samozřejmostí je použití prémiových komponentů a kvalitní true bypass spínač. Efekt je možné napájet pomocí 9V adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení.

Parametry produktu Death By Audio Interstellar Overdrive Deluxe

  • Název: Death By Audio Interstellar Overdrive Deluxe
  • Cena: 8690 Kč
  • Výrobce: Death By Audio
  • EAN: 720260152348
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce