Death By Audio Evil Filter Death By Audio

Death By Audio Evil Filter

11190 Kč

Příjemné pocity navazující Death By Audio Evil Filter od značky Death By Audio - tento artikl je tady pro vás v bombastické akci za 11990 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 720260152300
Do obchodu

Popis

Death By Audio

Špičkové zboží, Death By Audio Evil Filter od Death By Audio - tento hit naleznete téměř zdarma za 11990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte jinde víc než musíte.

Butikový pedálový efekt typu Envelope filtr / Fuzz. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a nabízí klasický efekt automatického obálka filtru, který reaguje na dynamiku vaší hry. Přední panel je vybaven potenciometrem pro ovládání výstupní hlasitosti, potenciometr pro nastavení nastavení frekvence filtru, jeho rezonanci a jeden ze tří typů průběhu filtru. Ovládání rezonance je navíc vybaveno přepínačem citlivosti. Kromě bypass přepínače je k dispozici i přepínač pro spínání Fuzz obvodu s přepínačem pro barvu zkreslení a výstupní hlasitosti fuzzy. Samozřejmostí je použití prémiových komponentů a kvalitní true bypass spínač. Efekt je možné napájet pomocí 9V adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení.

Parametry produktu Death By Audio Evil Filter

  • Název: Death By Audio Evil Filter
  • Cena: 11990 Kč
  • Výrobce: Death By Audio
  • EAN: 720260152300
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce