Death By Audio Apocalypse Death By Audio

Death By Audio Apocalypse

7990 Kč

Dnes je tady pro vás Death By Audio Apocalypse co nám vyrábí Death By Audio - tento hit můžete pořídit ve slevové akci za 8490 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 720260152263
Do obchodu

Popis

Death By Audio

Není proč váhat, Death By Audio Apocalypse pocházející od značky Death By Audio - tento hit můžete pořídit s VIP slevou pro každého za 8490 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Butikový pedálový efekt typu Overdrive / Distortion / Fuzz. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a nabízí 5 přepínatelných analogových předzesilovačů s výrazně odlišnými zvukovými odstíny pro maximální flexibilitu. Přední panel je vybaven potenciometrem Volume, který se stará ocelkovú hlasitost pedálu, Drive, který ovládá úroveň gainu pro 5 přepínatelných obvodů Sweepable Frequency Equalizer, který se stará o frekvenční odezvu finálního zvuku a 5-polohový přepínač pro výběr jednoho z 5 obvodů. K dispozici je obvod T Scoop, který boostu basy a výšky najednou, Warr Fuzz, který se stará o masivní distortion, Dual J-Fet pro masivní overdrive efekt, Octave Rect pro fuzz s přidanou horní oktávem a Gainx1000 pro apokalyptický high gain s velmi neobvyklým zvukovým charakterem. Samozřejmostí je použití prémiových komponentů a kvalitní true bypass spínač. Efekt je možné napájet pomocí 9V adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení.

Parametry produktu Death By Audio Apocalypse

  • Název: Death By Audio Apocalypse
  • Cena: 8490 Kč
  • Výrobce: Death By Audio
  • EAN: 720260152263
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce