Darkglass Hyper Luminal Darkglass

Darkglass Hyper Luminal

6890 Kč

Vynikající Darkglass Hyper Luminal od výrobce Darkglass - tento hit můžete sehnat v husté akci za 7190 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6430054580267
Do obchodu

Popis

Darkglass

Tradiční bestseller, Darkglass Hyper Luminal od společnosti Darkglass - toto zboží si můžete zakoupit ve slevové akci za 7190 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kytarový efekt kompresor s hybridním designem - analog/digital. Nabízí analogový signál s digitální modulací nejznámějších kompresorů. Vybaven je ovládacími prvky pro Blend, Time, Output, Compression. Pomocí ovládání Blend umožňuje upravit poměr mezi čistým a upraveným signálem. Time nabízí nastavení časové konstanty pro Attack a Release. Pro jemné doladění je k dispozici aplikace Darkglass Suite. Výstupní úroveň je ovládána Output potenciometrem a pro nastavení komprese slouží Compression. Compression zároveň ovlivňuje charakter pro Gain. Ratio: nastavuje úroveň komprese. Mode: výběr režimu BUS, FET nebo SYM. USB: micro USB konektor pro připojení k PC/Mac. Rozměr: 75 x 111 x 43 mm. Barva: Grey

Parametry produktu Darkglass Hyper Luminal

  • Název: Darkglass Hyper Luminal
  • Cena: 7190 Kč
  • Výrobce: Darkglass
  • EAN: 6430054580267
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce