Darkglass Alpha-Omega Darkglass

Darkglass Alpha-Omega

8090 Kč

Hit poslední doby, Darkglass Alpha-Omega od výrobce Darkglass - tento produkt objednáte za perfektní cenu 8790 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6430054580045
Do obchodu

Popis

Darkglass

Výjimečné zboží, Darkglass Alpha-Omega od značky Darkglass - toto zboží si můžete nechat dodat v jedinečné akci za 8790 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Špičkový efektový pedál typu overdrive / distortion určený pro baskytaru. Pedál vznikl ze spolupráce značky Darkglass Electronics a baskytaristy, producenta a skladatele Johna Stockman. Výsledkem je pedál, který nabízí vše od luxusních zvuků overdrive až po hutnější zkreslení. Pedál nabízí 7 potenciometrů a dvojici přepínačů pro detailní nastavení zvuku. K dispozici jsou klasické ovládací prvky jako Level pro nastavení hlasitosti, Drive pro nastavení úrovně zkreslení a třípásmový EQ s korekcí pro basy, středy a výšky. Ovladač Blend přimíchává čistý signál k efektovánému zvuku. Potenciometr Mod slouží pro výběr jednoho nebo mix obou skreslovacích obvodů. Model alfa nabízí pevný a úderný zvuk, model omega je brutální a surový. Mixovat je můžete v jakémkoli poměru. K dispozici jsou i dva přepínače Bite, pro boost středových frekvencí v oblasti 2,8 kHz a Growl pro boost basových frekvencí. Pedál kromě vstupu a výstupu nabízí také výstup parallel out. Pedál je samozřejmě vybaven true bypass spínáním a je ho možné napájet výlučně 9V adaptérem (centr negative, 30mA), který není součástí balení. Rozměry: 12 x 10,7 x 4,5 cm. Hmotnost: 350 g.

Parametry produktu Darkglass Alpha-Omega

  • Název: Darkglass Alpha-Omega
  • Cena: 8790 Kč
  • Výrobce: Darkglass
  • EAN: 6430054580045
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce