D'Angelico Excel EXL-1 Lefty Vintage Sunburst D'Angelico

D'Angelico Excel EXL-1 Lefty Vintage Sunburst

36590 Kč

Velmi žádaný produkt, D'Angelico Excel EXL-1 Lefty Vintage Sunburst s pečetí kvality D'Angelico - tento artikl je v tento okamžik s neuvěřitelnou slevou za 36590 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 852659708956
Do obchodu

Popis

D'Angelico

Váš oblíbený produkt, D'Angelico Excel EXL-1 Lefty Vintage Sunburst od kvalitní značky D'Angelico - tento artikl se na vás těší v časové omezené slevě za 36590 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Levoruká semi-akustická kytara, která vychází z originálního návrhu Johna D'Angelica, ale mslí i na moderní kytaristy. Tělo kytary s tvarem single cut a hloubkou 76 mm je vyrobeno z laminovaného žíhaného javoru s vrchní deskou z laminovaného smrku. Lepený krk s profilem ve tvaru C a délkou menzura 648 mm je vyroben ze tří kusů javoru a mahagonu. Krk je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 pražci typu Medium Jumbo a s intarzií ve tvaru velkých bloků z materiálu Mother of Pearl. O ladění a intonaci se stará palisandrová kobylka se struníkem Staristep, nultý pražec z kosti se šířkou 42,8 mm a sada špičkových mechanik Grover Super Rotomatic. Po zapojení nástroje do zesilovače se o zvuk postará prémiový snímač značky Kent Armstrong, konkrétně jde o model Kent Armstrong Floating Mini-Humbucker. Součástí balení je také Deluxe tvrdý kufr. Barevné provedení: Vintage Sunburst

Parametry produktu D'Angelico Excel EXL-1 Lefty Vintage Sunburst

  • Název: D'Angelico Excel EXL-1 Lefty Vintage Sunburst
  • Cena: 36590 Kč
  • Výrobce: D'Angelico
  • EAN: 852659708956
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce