D'Angelico Deluxe SS Stop-bar No F Holes Matte Plum D'Angelico

D'Angelico Deluxe SS Stop-bar No F Holes Matte Plum

51190 Kč

Trendy D'Angelico Deluxe SS Stop-bar No F Holes Matte Plum od kvalitního výrobce D'Angelico - toto zboží si můžete opatřit v bombastické akci za 51190 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 852675169694
Do obchodu

Popis

D'Angelico

Dnes je tady pro vás D'Angelico Deluxe SS Stop-bar No F Holes Matte Plum co bereme od značky D'Angelico - tento produkt doručujeme v časové omezené slevě za 51190 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Semi-akustická kytara ze série Deluxe SS. Nástroj s tvarem single cutaway s hloubkou 44,5 mm má tělo vyrobené ze žíhaného laminovaného javoru s vrchní deskou ze stejné dřeviny. Lepený krk vyrobený z kombinací dřevin javor, ořech (3 kusy), s menzurou délky 628 mm a profilem ve tvaru C je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 pražci typu Medium Jumbo a intaziou ve tvaru bloků. O ladění a intonaci se stará kobylka Chrome Tune-O-Matic, nultý pražec Graph Tech Tusq s šířkou 43 mm a sada uzamykatelných mechanik Grover Super Rotomatic Locking. Po zapojení nástroje do zesilovače má zvuk na starosti dvojice snímačů, konkrétně jde o model Seymour Duncan DA-59 u krku a při kobylce. Snímače se ovládají pomocí přepínače se 6 polohami, který umožňuje rozepínání snímačů a potenciometrů Volume1, Volume2, Tone1 a Tone2. Deluxe tvrdý kufr je součástí balení. Verze nástroje bez F výřezů. Barevné provedení: Matte Plum.

Parametry produktu D'Angelico Deluxe SS Stop-bar No F Holes Matte Plum

  • Název: D'Angelico Deluxe SS Stop-bar No F Holes Matte Plum
  • Cena: 51190 Kč
  • Výrobce: D'Angelico
  • EAN: 852675169694
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce