D'Angelico Deluxe DC Stairstep Matte Cherry D'Angelico

D'Angelico Deluxe DC Stairstep Matte Cherry

51190 Kč

Výjimečné zboží, D'Angelico Deluxe DC Stairstep Matte Cherry co nám vyrábí D'Angelico - toto zboží zakoupíte s úžasnou cenovkou 51190 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 852675169984
Do obchodu

Popis

D'Angelico

Tradiční bestseller, D'Angelico Deluxe DC Stairstep Matte Cherry od kvalitního výrobce D'Angelico - toto zboží si můžete koupit extra levně za 51190 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. No a to se jednoduše vyplatí.

Semi-akustická kytara ze série Deluxe DC. Nástroj s tvarem double cutaway s hloubkou 44,5 mm má tělo vyrobeno ze žíhaného laminovaného javoru s vrchní deskou ze stejné dřeviny. Lepený krk vyrobený z kombinací dřevin javor, ořech (3 kusy), s menzurou délky 628 mm a profilem ve tvaru C je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 pražci typu Medium Jumbo a intarzií ve tvaru bloků. O ladění a intonaci se stará kobylka Chrome Tune-O-Matic se zdobeným struníkem Stairstep, nultý pražec Graph Tech Tusq s šířkou 43 mm a sada uzamykatelných mechanik Grover Super Rotomatic Locking. Po zapojení nástroje do zesilovače má zvuk na starosti dvojice snímačů, konkrétně jde o model Seymour Duncan DA-59 u krku a při kobylce. Snímače se ovládají pomocí přepínače se 6 polohami, který umožňuje rozepínání snímačů a potenciometrů Volume1, Volume2, Tone1 a Tone2. Deluxe tvrdý kufr je součástí balení. Verze nástroje s F výřezy. Barevné provedení: Matte Cherry.

Parametry produktu D'Angelico Deluxe DC Stairstep Matte Cherry

  • Název: D'Angelico Deluxe DC Stairstep Matte Cherry
  • Cena: 51190 Kč
  • Výrobce: D'Angelico
  • EAN: 852675169984
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce