Danelectro D-4 Fab Slap Echo Danelectro

Danelectro D-4 Fab Slap Echo

600 Kč

Nabídka pro vás: Danelectro D-4 Fab Slap Echo populárního výrobce Danelectro - tento artikl je v tento okamžik za mimořádně nízkou cenu 600 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 611820000837
Do obchodu

Popis

Danelectro

Unikátní Danelectro D-4 Fab Slap Echo s pečetí kvality Danelectro - tento hit pořídíte v neopakovatelné akci za 600 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Pedálový efekt ze série FAB typu Delay určený pro kytaristy. Efekt je zasazen v pevné a odolné konstrukci a nabízí klasický zvuk slap back echa známého ze 60. let. Přední panel je osazen nožním přepínačem a diodou, všechny ovládací prvky jsou umístěny na zadní stěně pedálu. K dispozici je ovládání pro míchání čistého a efektovaného signálu a potenciometr pro nastavení počtu opakování. Efekt je možné napájet pomocí 9V baterie, kterou najdete v balení nebo pomocí adaptéru s polaritou centr negative, který je třeba dokoupit samostatně.

Parametry produktu Danelectro D-4 Fab Slap Echo

  • Název: Danelectro D-4 Fab Slap Echo
  • Cena: 600 Kč
  • Výrobce: Danelectro
  • EAN: 611820000837
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce